Хіро Файв 😎

Маю нову жертву моїх прогулянок - новесенькі New Balance Hierro V5, кросівки створені для бігу по пересіченій місцевості, і то дуже в тему, бо особисто Я вважаю тротуари Кийова пересічьонкою не нижче 84 лвл). Перед покупкою довго сі сунівав, бо в нас на селі подейкували, шо підошва "Мегагріп" зтирається на асфальовому покритті. Але, Я вас прошу, покажіть мені шо НЕ зітреться об наші дороги зі слідами асфальту 😂 Повна їх назва - New Balance Fresh Foam Hierro V5, і, на момент публікації цього допису, вони чомусь зникли з продажу на офіційній сторінці New Balance Ukraine , але, якщо знайти їх у продажу, на приклад, за SKU - MTHIERK5, то ви отримаєте легкі, зручні кросівки, за які Я розповім якомога детальніше 👌

Мої педальки, в розмірі US-11 (Євро - 45) важать акурат 380 грам кожен, що, мабуть забагато для просто бігових кросівок, але, якшо врахувати підтримку п'яти, захист носка, бездорожний потенціал і прочіє прибамбаси - то все приходить у норму. Від себе - на нозі відчуваються набагато легшими і комфортнішими, ніж мої старенькі "610", чи помилка природи, на ймення Adidas Purebounce+

Зовнішній вигляд досить агресивний, але без переборів - кросівки нормально виглядають і з джинсами, і з біговими тайтсами. Нетиповий, геть не схожий і незвичний для звичних дизайнів New Balance. Я чекав-би такого від Salomon чи Hoka, але Баланси у такому дизайні... Ну, ви зрозуміли мій вибір 😜

Підошва Fresh Foam м'яка, пружна і дуже комфортна, але довелось навіть звикати деякий час - впраження було таке, наче кожен мій рух підсилено гідравлічними амортизаторами - дуже плавне і м'яке приземлення, потужний поштовх до слідуючого кроку...

Трохи здивувала "губа", якою закінчується підошва на п'яті, але виробник каже, що це своєрідний асистент на спусках. Хз, може воно і працює, але виглядає досить дивно 👾і мабуть закидатиме трохи багна і піску на спину.

М'яка піна захищена накладкою із твердої і дуже продуманої ґуми Vibram, з протектором Megagrip, такою-ж , як у багатьох топових кросівок. На ділі - ми маємо захист від порізів, протикання і швидкісного стирання пінного прошарку і травмування стопи - вбудованого захисту в підошві не передбачено!

Дроп (перепад) між п'ятою і носком - 8 мм, для мене - оптимальний варіант, але це дуже індивідуальна штука, такшо краще міряйте - і походіть в них хоча - би хвилин 5-10.

Верх кросівка зроблено із багатошарової сітки, з DWR - просоченням. Кросівки, на диво, досить непогано вентилюються, у +30⁰ нога помірно дихає. Зауважте, що водозахист номінальний, адже мембрани тут немає!

Точок шнурівки - 4 (з половинкою), знову-ж, малувато, для трейлу і бігу Я - би хтів реалізації шнурівки типу Salewa чи Hoka - так нога краще триматиметься у кросівку, а значить шанс травмуватись значно менший.

Пальці захищені системою Toe Protect - на ніс кросівка наплавлено шар досить твердої ґуми. Для мене, справжнього профі у спотиканні об усе, що лежить і стоїть на моєму шляху, справжня находка! Захист зроблений з головою - максимальна щільність ґуми - на самому кінчику носка, і поступово зменшується до боків кросівка - це не заважатиме руху, і триматиме ногу на місці і в безпеці.

Устілка зйомна, і абсолютно стандартна. Миєм, сушим, за необхідності - мінєєм. Ноу проблєм.

Під устілкою - акуратні шви. Ніц лишнього

Цікаве і смішне рішення з подвійним язичком. Я так і не дотумкав для чого то зроблено. Власне, єк і всі інші власники 🤷🏻‍♂️ Можна спробувати ховати у ту нішу шнурівку, типу як реалізовано на саломонах, але шнурки все - одно звідти вилазитимуть, та і верхня частина язичка буде стирчати... Ну, якби, такоє. За рахунок тої деталі можна було-би незначно, але все - ж зменшити вагу кросівка.

Не дуже акуратно оброблені місця зклейки компонентів, місцями виступає клей, але всі склейкі рівні, на обох кросівках абсолютно дзеркальні, проклейка без пробілів.

З зовнішньої сторони кросівка реалізована досить тверда підтримка п'яти, що не відчувається всередині, але тримає ногу на пятьорочку 🤘такого експірієнсу у мене ще не було.

Ці тапки Я сміливо рекомендую для усіх видів дорожного і бездорожного покриття, для усіх видів активності. Завдяки м'якій піні - вони прекрасно підійдуть для бігу по твердій поверхні, а хороша підошва з не дуже агресивним, але в'їдливим протектором не дасть ковзти по ґрунтовому спуску. Підошва має досить невелике поздовжнє зкручування, і вкупі з досить хорошим захистом від гострого каміння, яке забезпечено Вібрамом, в них сміливо можна ходити у піші та гірські походи середньої складності, в межах, на приклад, Карпат чи сусідніх гір. Я-ж користуюсь ними щодня, отримую кайф від пружної ходи і хорошого накату, і точно дам їм копоті у найближчих аутдор івентах. 😎

Друзі, пам'ятайте, що Я не Gear Expert, не отримую гонорарів за написання статей та реклами, і все спорядження купую за власний кошт, тож все, вищесказане - виключно моя суб'єктивна думка і мої враження від тої, чи іншої речі!
Я роблю це все на некомерційній основі, та раптом хтось із вас бажає підтримати автора монєткой на нову трембіту, то ласкаво просимо за посиланням!
😘 https://4ipmunk.dyaka.com/donate