Salewa MS Firetail

А знаєте шо? А шо «нє всьо патєряно» для любителів якісної обувки!!!!))
Виявляється - на ринку України, серед розмаїття китайського і не дуже трекінгового взуття знаходяться справжні діаманти! До сих пір у продажу є новісінькі Salewa Firetail, тієї самої, неймовірно-чудової генерації, що обрантована по периметру кевларом! 😎 Єстєссно, я собі такі прикупив!

Чуток походив в них у місті аби розносити - і зробив ті-самі висновки, що колись із Salomon Sense Mantra II - це взуття не для міста. Проте - нога тримається добре (7 пар точок шнурівки!), не мокріє, хоч мембрани в них і немає, і (що для мене трохи дивно) - майже не втомлюється (але то мої власні особливості, шоб йому).

Майже одразу трапилась оказія їх «обкатати», тож довго не зволікав - тиждень у горах покаже хто і де… 💩💩Ну ви зрозуміли))

У коробці - 2 комплекти устілок: Wide Fit (для широкої ступні) та Normal Fit - для більш тонкої підгонки по нозі. Устілки двокомпонентні, з’єднані між собою на липучці - зручно чистити та сушити.

Шнурівка у комплекті - одна, але дуже якісна. Шнурівка майже не розв’язувалась протягом усього дня. Але, в середньому, 1-2 рази на день все-ж підтягував.

Мабуть завдяки фірмовій ситемі утримання стопи «3F» кросівки чудово тримались на нозі - не бовтались на п’яті, як це частенько буває.

Підошва чудово тримає всі види покриття. Ні чорногірське каміння, ні закарпатська грязючка, ані вогка деревина лісових місточків через карпатські річечки не потурбували мене настільки, щоб Я то помітив! 🤓

Приємно здивувала увага до деталей - там, де його треба, матеріал м’якший, щоб не терло; там, де в тему - шов посилений; де необхідно - взагалі кевлар... Толково, шо сказати!

Попередньо - про зносостійкість: цього року вдалось пройти в них лише близько 100 км., але за цей період дуже різної погоди та дорожнього покриття нічого і ніде не відклеїлось, не порвалось і не відлетіло. Але цілющу карпатську грязючку з кевлару Я буду ще довго вичищати...

За умови ціни шось біля 45$ (сорок п’ять баксів,Карл!) - це дуже вдала, майже ідеальна покупка. Та все-ж зважуйте всі «За» та «Проти», перш ніж віддавати свої кровні, все-таки, все це дуже індивідуально!