"чєлавєк в поламаних окулярах", або "неймовірні пригоди Гаріка з чудотворною каменюкою" за 3 хвилини

Жив-був собі школота на ймення Гарік, у файній вже-не-євро-країні, зі столицею, в яку так хотів з'їбнути на пмж Гриша Лєпс. Малий ходив у школу, ніц не тямив у радянській літературі і планував взривний камінг-аут опісля випускного. Не для себе малий старався, але за своєю участю. Прийшла зима, малому стукнуло двананцять, про шо його повідомили хитровиєбаною телеграмою із запрошенням на магічне шоу "Країна має талант", тіко по-їхньому. З теїво депєші Гарік втямив, шо він си єдний нащадок чарівної палички, чарівної сови і ніхуйового таланту рухати думкою речі, тож мусе їхати здобувати вищу освіту у файний універ Хогвартс.

А, ну і шо його батьків у нерівній битві закоцав кріповий мудень, чиє-ім'є-хєр-вигорвориш-з-першого-разу, і шо портак на морділіца - то тоже не просто так. Корочє, особливо талантлівих діточок з магічною чєлюстью погрузили у комфортабельні теплушки на колії з дивним індексом, і поперли потягом крізь ніч. По дорозі малишня знайомиться з Роном (він рижий) і Герміоною (вона типу вумна). Герміона хвацько ремонтує Гаріку окуляри (странно шо не получився Рей-Бан), ну ясно шо там любов з першого погляду і вотетовотвсьо.

Далі починаєтьсі типове життє на універській общазі - молодь п'є гаряче пиво шоб краще тОркало, ганя магічних тараканів калідорами і літає на грифонах (ну, ви розумієте про шо Я). Пацани грають у трошки страннуватий футбол з віниками (англічанє, шо з них взять), і бігають у самоволку по дамам. Дівчат у кадрі особо не видко, але всі знають, шо вони є. Інтрігі, конкуренція, і регулярний наганяй від старого варщика - декана Снейпа, якого ніхто не любе. Він, кстаті, теж. Гаріку трапляються припадки і болить портак, який залишив Волдеморт (себто той, чиє-ім'є-хєр-вигорвориш-з-першого-разу). Гарік палить Снейпа, шо він хце зкомуніздити чудотворну камінюку, яка дає скіли безсмертія, але слідство дало збой, і пред'ява була кинута помилково, такшо Гарік сам рішає викрасти каменюку, шоб перед пацанами невдобно не було, ну і скіли теж лишні не будуть, а шо...

Та Б-г милував, і перед дєлом виясняєця, шо каменюку хтів спиздити засланий казачок прохвессор Квірел (навіть імєчко мєрзке якесь), і шо той, чиє-ім'є-хєр-вигорвориш-з-першого-разу, живе в Квірела на потилиці , єк у Б-га за пазухою, й ховається під тюрбаном - профессорі косив під араба, але у нього не получілось. Коїться короткий мордобой, де Квірел получає гарячого ляща і випилюється з історії, а Гарік не витримав лихої долі і ляпнувся в обморок. По факту все розрулив Дамблдор - гастролірующий маг і волшебнік, дирехтор Хогвартса і по совмєстітєльству коронований Мольфар всія планета, яку вони смішно називають "Єарс". Факультет Гаріка заробляє купу ачівок і кровних вражин. Молодьож си кінчає навчальний рік, і роз'їзджається домів на канікули, за припасами свіжини і бараболі. Цьомки-бомки і всі роз'їхались. У Гаріка своя драма, але Хагрід йому презентує макбук з інтерактивними фотками, шоб не роняв скупую мущінскую сльозу і не надував носом бульби.

Кінець. (першої серії)