Жадіна

Йой, людоньки, Я сі посповідаю трохи... Каюся в жлобстві та довірі до фуфлобрендів! Всьо.
Трусторі: Збиравсь на вихідні у Горби. А оскільки по календарю в нас зима, то треба трохи вдумчивіше підходити не тільки до вибору спорядження, але й до вибору одягу - особливо!

Так от, обираю між кількома вітрозахисними куртками:

Schoeffel, про яку відомо що вона зроблена з повторно переробленого пластику, має мембранні властивості на рівні “шось дихає”, але з негерметичними швами та вагою трішки більше півкіло.

McKinley Litiri, про яку відомо, що вона досить легка (0,27 кг), шо вона має проклеєні шви, по пачпорту має мембрану 2000, та каталась зо мною в 2 чи 3 походах просто баластом.

Salewa Aqua 3, за яку можу сказати лиш те, шо вона нова, точно “дихає” (перевірено в умовах навколостоличних марш-кидків) бо мембранка 10/10к, вона красівого синього кольору, і мені її просто капєц як жалко, бо-ж тіки купив.

Горка-4, про яку відомо шо вона важе як два бронежилети 3-го класу, не має взагалі ніякої мембрани, зате не парить і тактікульненько смотриця на фоточках.

Значить рахуємо до трьох: Горка не пасує до мого Оспрея. Нафіг. Шофель - важкий, зараза. Нафіг. Салєва - ну жалко-ж, полюбому загівняю десь. А от взяти наубой МакКінлятину - це я можу. Ага.

Працює телепорт на двоє суток та ≈1000 км.

Умови: Локація: спуск із пол. Галя Михайльова до с. Шибене. За бортом: -3º, сильний вітер з боку Румунії та місцями прилітаючий в мордуліца сніг. На мені: терма (тонка), фліс “100”, теоретично мембранна куртка.

В Шибене я прибіг під жостким вітром, наскрізь мокрий. Викрутив фліску, вдівся знов. За 20 хвилин очікування транспорту мене таки “торкнуло” нєжнєйшим карпатським вітерцем, тож у Верховину Я приїхав вже з натяком на температуру та сопелькою до самісінького пупа.

А куртка - їй шось не сподобались такі забіги, тож з неї позлітали всі етикетки, що вєщали про паропроникність та високотехнологічність, порозклеювалась герметизація швів, заклинила блискавка 🤪

А ще посипалась “мембрана” 🤦🏻‍♂️

Ясне діло, по приїзду додому, Я, смакуючи кожну мить споглядання вільного польоту, запулив недомембранку в смітник. І почвалав в аптеку - витрачати “зекономлені” грн.

Не балуйтесь. Беріть толкові речі, не будьте як Бу 😘