Нямки

Щоразу, як йду-біжу-їду чергову дистанцію, беру з собою майже завжди — смачні і майже ніколи — корисні перекуси. А на днях прикупив кілька протеїнових батончиків фірми Excellent Nutrition — “Monsters HighProtein Bar”. Спочатку мене зацікавило співвідношення ціни та ваги самого батончика, ну і то, шо він "Хай протеїн бар", канєшно...

Я у вот етом вот всьом не дуже розбираюсь, але на етикетці пише слідуюче:

 • Добавка дієтична до раціону харчування спортсменів — батончик протеїновий з какао глазурований кондитерською глазур’ю.
  Склад: патока, концентрат сироваткового білку 22,43%, ізолят сироваткового білку 13,5%глазур кондитерська 13%, фруктоза, казеінат натрію,вологоутримуючий агент гліцерин, какао алкалізований 2%, ароматизатор “Какао”, сіль кухонна, консервант сорбінова кислота, регулятор кислотності лимонна кислота. Без ГМО.
  😜
  Енергетична цінність (на 100г.) — 1432 кДж, Жири (на 100г.) — 8,3 г., Вуглеводи (на 100г.) — 26,1 г., Білок (на 100г.) — 35,8 г.
  Виготовлено за ТУ У 10.8-30269311-003:2016
  *в батончику з полуничним смаком — та сама історія, але з заміною ароматизатора і незначними відхиленнями в графі “Nutrition Facts”.

І прочіє умні слова, що застерігають годувати ними вагітних та дрібних домашніх тваринок.

Вага батончика — 80 грам., ціна — 27 грн.

Наливаєм чаю, відкриваєм батоніще!

Глазур звичайна, таку зустрінеш скрізь — від рошенівських конд.виробів, до сильно крафтових батончиків. Звичайна, дешева і приторна. Дєлаєм “КУСЬ”…

Чесно кажучи, зразу якось непонятно, доводиться робити ще один КУСЬ.

І отут в голові виникає розуміння, що я жую хєрово пропечену заготовку на здобне печиво, а також чітка асоціація з “Тульським Пряником”. Цукру в ньому стільки, що мене — любителя солоденького після нагрузок, аж піднудило. Чай ситуацію не врятував, бо він з медом. Півлітра води рішають, але краще-б з лимончиком.

Вердикт. На слідуючий раз Я краще доплачу за більш якісний продукт.

PS.: Батончик зі смаком какао нікому не треба? Віддам за Ваше “Дякую” та оплату пересилки..

*Зжерто кумом.

PPS.: Цукерки “Бурундучок” або “Червоний мак” — поза конкуренцією.