4ipmunk
@4ipmunk
Бурундук.
Дві полоски — бойовий окрас, а не діагноз.
Genius. Will travel.
4 Followers
41 Following
39 posts
Nomad Gear

Навідмінувід (Exos 58 - 2.0)

Маю невеличкий апдейт на мій огляд рюзака Osprey Exos 58 (2017-18), а точніше - увага до основних відмінностей та деяких деталей, у порівнянні з моделлю 2019-20 рр. Багато чого стало, на мою думку, краще, але є рішення, які мені ну зовсім не зрозумілі.
Часом складається таке враження, що виробники прислухаються до користувачів (а в аутдор-індустрії це як золоте правило, ащєта), і, хоч і не дуже спішно, але фіксять провтики минулих років. Але часом роблять і гірше 😜

Salewa MS Firetail

А знаєте шо? А шо «нє всьо патєряно» для любителів якісної обувки!!!!))
Виявляється - на ринку України, серед розмаїття китайського і не дуже трекінгового взуття знаходяться справжні діаманти! До сих пір у продажу є новісінькі Salewa Firetail, тієї самої, неймовірно-чудової генерації, що обрантована по периметру кевларом! 😎 Єстєссно, я собі такі прикупив!

ІНТЕГРАТЕД

Зібрались якось два куми, та вирішили помірятись бюджетними інтегрованими системами для приготування їжі… І пойняли, раптом, шо то ідея безтолкова і корява на три боки… Менш із тим — зробили як треба і так, шоб людям було понятно 😂Ну і от шо з того всього вийшло….

EXOS 58

Прикупив з якоїсь-там нагоди Osprey Exos 58 (модель 2017-18р.) — заодно на заміну моєму Aether 70. Зефір і завеликий по розміру був, і занадто об’ємний, та і важкий, зараза… Цей красень вже більше року у мене на екзекуції, тож Я виділив декілька цікавих (на мою думку) фактів з досвіду користування фабричним рамним! лайтвейт рюкзаком. Ті, що Я не бачив і яких не чув у жодному огляді, та user expirience.

Жадіна

Йой, людоньки, Я сі посповідаю трохи... Каюся в жлобстві та довірі до фуфлобрендів! Всьо.
Трусторі: Збиравсь на вихідні у Горби. А оскільки по календарю в нас зима, то треба трохи вдумчивіше підходити не тільки до вибору спорядження, але й до вибору одягу - особливо!

SALOMON SENSE MANTRA II (2)

Нє, не огляд, скоріше відгук користувача на цікаву трейлову взувачку «Salomon Mantra II», яка дісталась мені майже випадково, була певним ризиком і «Была-не-была» з мого боку

BLACK DIAMOND MAGNUM 20 «БРУЛІК»

Будь-яка річ, що з’являється у моєму «гардеробі», з перспективою стати щоденним напарником у пригодах, одразу-ж отримує ім’я, і цей випадок — не виключення.

Talon-чик

Osprey Rules!!!* 😎