Black Diamond Magnum 20 ака “Брулік”

Спонсором сьогоднішноьго хом’ячизма виступає…

BLACK DIAMOND Magnum 20

Будь-яка річ, що з’являється у моєму “гардеробі”, з перспективою стати щоденним напарником у пригодах, одразу-ж отримує ім’я, і цей випадок – не виключення. 🙂 Знайомтесь, це – Брулік.

Ось, що каже нам “Пачпорт продукту”: (актуально для моделей 2016-2017 рр.)

Вага: 0.526 кг. Об’єм: 20 л. Матеріал: 210d nylon Ripstop, 400d nylon Twill
“BLACK DIAMOND Magnum 20 – це ультралегкий спортивно-міський рюкзак з м’якою вентильованою спинкою.
Рюкзак дозволяє максимально комфортно нести за плечима усі необхідні речі, завдяки зручній системі підвіски reACTIV та добре вентильованій спинці, плечовим лямкам та поясному ременю OpenAir.”
– м’яка вентильована спинка – основне відділення на застібці-блискавці – регульовані плечові лямки та поясний ремінь – м’які плечові лямки лямки – регульована грудна стяжка – кріплення для питної системи – кишеня на блискавці – бічні регульовані кишені – еластичний корд для кріплення додаткового спорядження

Цього разу я досить прискіпливо поставився до вибору рюкзака, та цілеспрямовано йшов до магазину, тільки от – за рюкзаком іншого, теж дуже відомого, бренду. Але в магазині, коли вишукував наплічника, Брулік прямо таки мозолив очі, і ніби вигукував – “Ось – Я, візьми мене!” 🙂

Екстер’єр – вище будь-яких похвал. Мінімальна кількість декоративних елементів зіграла свою роль – рюкзак виглядає стримано та навіть елегантно. Еластичний корд на фронтальній кишені закріплено стаціонарно – він не знімається, але і не заважає – скорше, корисний елемент, яким будуть користуватись час-від-часу.

Місця кріплень (по контуру кишені) дуже акуратно та естетично прошиті вузенькою стрічкою, накшталт MOLLE-інтерфейса, що, в свою чергу, розширює можливості кріплення спорядження та додаткових кишень до рюкзака. З кишенями, до речі, тут не густо…

При невеликому об’ємі і зовсім не дитячій вазі у, майже, 600 грам – у рюкзаку повністю відсутній органайзер, для канцелярії, на приклад… Це-ж штурмовий рюкзак з commuting можливостями!.. Як так? Все це замінено кишенею на фронтальній частині рюкзака, що закривається на блискавку під невеличким клапаном. Що у неї поміщається? Та немало всього, але “купкою і вперемішку”.

Внутрішня поверхня рюкзака – світло-сірого, майже сріблястого кольору – це дуже зручно для пошуків невідомо де подівшихся дрібничок, та не дуже добре для поросячества типу мене…)) А от “м’яка” кишеня – має підкладку з чорної мікрофібри. В принципі – нормально, але кому там карабінчик для ключів? Його вшито в м’яку кишеню для електроніки чи окулярів… Я от зараз так собі прикинув – я вчепив ключі від дому/машини на карабінчик, і туди само поклав окуляри. Для більшого ідиотизму – якісь дорогущі Julbo, або улюблені RayBan.

Бічні кишені – мають дуже великий запас об’єму, завдяки цікавій системі регулювання, але тільки в ширину. Вглиб – вміщається пляшка для води, об’ємом до 1 літра. (на фото – 0,75 л.) Можна і щось набагато більше, але воно буде випадати, з вірогідністю десь у 90%. Зате в ширину – хоч відро майонезу.

Поясний ремінь – вузький, що не зовсім добре для “штурмів” чи ПВД, але він легко знімається (потрібно лише розв’язати петельку), а для міста це досить зручно.

Блискавка основного відділення дуже довга, майже на всю висоту наплічника, та має 2 застібки, обладнані дуже зручними бігунками. Дуже зручно, що можна відкрити основне відділення майже повністю, але для повноцінного доступу – потрібно розстібнути компресійні стропи.

Матеріал рюкзака – не тримає опади. Взагалі не тримає. Від слова “Зовсім”. Найменший одощик – пиши пропало. Оскільки в комплект не включений рейн-кавер (що дивно і не зрозуміло, зважаючи на ціну), довелось докупити невеличку накидку від Turbat, яка чудово справляється з опадами. Трохи дивна іронія – вітчизняна річ за 5$ на захисті 100+$ рюкзачка від іменитого бренду…

Пінний матеріал, що слугує вставкою на спинці – м’який. Це досить комфортно та приємно на дотик, але для наповнення спини – не найкраща ідея. Спина дуже слабко, навіть швидше – умовно, вентилюється і зовсім не відводить вологу. Влітку – просто катастрофа.

Нижня частина спинки “дуже анатомічно” згинається в області поясниці, що, безумовно, зручно в носінні м’яких речей та дріб’язку, але носити в рюкзаку ноутбук – це вже питання… А якщо рюкзак пустий – він просто трубочкою згинається. Це – модельний баг, а не проблема конкретного екземпляру, і властива обом моделям лінійки Магнум – 16 та 20 л. Я перевіряв…

Де рама, я вас питаю? Нема? То поставте в спинку хоч пластиковий жорсткий елемент… Кажете досить буде тільки тонесенької пінки? Ню-ню…

Сітка на спинці – виглядає як серйозна річ, а на факті – вже маю дірку з 5 копійок, приблизно в районі поясниці. Так, з момента покупки пройшло вже пів-року, але то були шість місяців досить охайного користування. На поясі я нічого не ношу, зачепів та порізів не було. Та то дарма. от результат через рік – трохи далі на фото….

У основному відділенні є кишеня для гідраційної системи, яка з легкістю вміщає в себе ноутбук з діагоналлю 15″. Але така модель користування загрожує фізичній цілісності Вашого гаджета – спинка, як я вже казав, занадто м’яка та тоненька, тож взагалі не захищатиме ноутбук від фізичного впливу.

Плечові ремені – з наповнювачем із того-ж матеріалу, що й спина. М’які, несерйозні на вигляд, але комфортно тримають вагу у 4-5 кг. Плечові ремені досить умовно вентилюються, але, за рахунок того, що прорізі в наповнювачі зроблені наскрізь – трохи свіжого повітря ми все-ж маємо. Я навантажував рюкзак до 7-8 кг, і носив досить довгий проміжок часу, не відчуваючи дискомфорту взагалі. Ось вже більше року я користуюсь цим наплічником щодня, майже 18 місяців, і не спостерігаю навіть найменшого натяку на деформацію демпферної підкладки або тканини плечей.

Один з еластичних кордів (на фронтальній кишені) почав розпускатись в місці вточки, ще з моменту придбання. Тоді – не звернув увагу, а зараз – напрошується висновок: Black Diamond, ви чого? WTF? Можливо я не правий, можливо я вимагаю забагато від рюкзака, але бляха! Black Diamond???

Фронтальна кишеня досить велика – в неї без проблем вміщається журнал, формату А4, на приклад, або щось більш об’ємне – дощовик, мембранка, тощо. Суттєвий недолік цієї кишеньки – це те, що вона нічим не закривається, а її вміст – нічим не фіксується, як у деяких, теж дуже відомих брендів. Розмір рюкзака та фронтальної кишені регулюється бічними стяжками.

Зауважу, що стяжки кріпляться в шов спинної панелі, що дуже добре – вага розподіляється краще, і можна зробити рюкзак досить компактним, за умови, що він пустий, або-ж зафіксувати нагружене добро. Дуже не вистачає нижнього ряду компресійних строп – все добро, що загружене в рюкзак збирається у нижній його половині. А та (нижня половина) скручена трубочкою, що додає задоволення від користування.

Скільки вміщається в 20-и літровий рюкзак? Як завжди – недостатньо. Але по ситуації – пара запасного взуття, куртка, записник, окуляри, 2 великих яблука, 3 банани, аптечка, пляшка води, книжка та інше дрібне EDC – легко і одночасно!

На фронтальній панелі є кріплення для маячка, на випадок оказії нічної поїздки на ровері, а бічних кишень мішків – два, на випадок, якщо вам потрібно ну дуууже багато води.

PS.: Зауважте, що наразі, в українські магазини надійшли наплічники 2018-го модельного року, вже із проведенною роботою над помилками! Він трошечки важчий, та має відмінності у зовнішньому вигляді!

Вцілому, скільки-б я не вказував на помилки та недоліки у конкретній моделі – це дуже приємний у користуванні рюкзачок, за вийнятком тих деяких дуже дивних та сумних моментів. Взагалі не ідеальний, але страшенно харизматичний. Я не виключаю, що мені, в плані недоліків пошиву, просто не пощастило з конкретним екземпляром, і, більше того, навіть рекомендував-би його до покупки, якщо Ви – фанат бренду, або просто хочете заощадити 20-30 баксів, у порівнянні з наплічниками одного теж дуже відомого бренду. Але! Якщо вже вирішили – тоді – обов’язково візьміть сірого кольору! Він – ну просто неймовірний…

Я-би рекомендував цей наплічник до використання у коротких подорожах, радіальних прогулянках, сходженнях на вершини, тощо. На жаль, він мало пристосований до використання в місті, через відсутність органайзера для дрібничок та захищеного відділення для електроніки.

і ось, що стало з сіткою спинки за час користування:

About the author

Бурундук

Улюблене (і природне) середовище проживання — гірські та лісові масиви. Дві полоски — бойовий окрас, а не діагноз.
Обожнює стратегічні запаси різноманітних девайсів та новинок сезону.
Шкідник, романтик, оптиміст.
Genius. Will travel.

Для остановки нет причин,
Иду, скользя
И в мире нет таких вершин,
Что взять нельзя

В.Высоцкий

View all posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *