УСТІЛКИ M-TAC THINSULATE

Сьогодні розповім про устілки “M-TAC устілки зимові THINSULATE”

Якщо у Вас теж виникає нагальна потреба в утепленні ніг, з неочікуваним приходом зими у січні місяці, то цей матеріал має бути Вам цікавим 🙂 Особливо, якщо мерзнучий персонаж носить щось на зразок гіпертрофованих кедів. Ну от як я 🙂
Власне, цієї зими, я ношу черевики McKinley Nelly II AQX, де товщина підошви – ну,  скажімо так, не зовсім зимова, тож мав собі міні-квест з терміновим утепленням наявної взувачки.

Чому саме M-TAC? Бо знайома і перевірена “часом та боєм” марка, а ще – повівся, в першу чергу, на надпис “Thinsulate”. Ну і ціну, звичайно. На момент купівлі – 104 гн., що зараз менше 4$. Тобто практично на шару.

Упаковка – нічого особливого, целофан з лаконічною етикеткою. Більшого я і не очікував – та і не за тим прийшов 😉 Основу устілки виконано з пінорезини, марку та склад якої виробник не оголошує. Устілка має перфорацію для вентиляції стопи. Сам шар утеплювача “Thinsulate” прострочений та з’єднаний з резиновою основою (здається) клейовим сполученням. Проте я маю сумніви щодо клею – особливо гарно це видно на зрізі. Утеплювач, якщо вірити опізнавальним надписам на самих устілках, використано добре знаного виробника “3М”. На перший погляд – вигляд має достойний, річ якісна. Ну а далі – побачимо…

Устілка універсального розміру, тож оператору потрібно буде підрізати її по своїй нозі. З цим чудово справляються звичайні канцелярські ножиці. Для зручності, на “M-TAC THINSULATE” нанесено позначки з розмірами, але краще, якщо підрізати їх Ви будете за формою “рідних” для Ваших черевиків устілок – тобто використаєте свої старі устілки як “трафарет”. Як я вже казав – слідів клею на з’єднанні резини та утеплювача – немає, тож все акуратно.

 

 

Слід зазначити, що устілка “M-TAC THINSULATE” вища у профіль, ніж стандартна устілка моїх “McKinley”, тож посадка стопи дещо міняється, і це може завадити тим, хто купував черевики розміром “в притик” чи “і так сайдьот”.  Думаю що даний момент є актуальним і для інших марок та моделей, тож будьте уважні!

Імпровізований тест влаштовано з такими умовами:
Типова київська зима (від 0 до -7, гадєнько)
Черевики “McKinley Nelly II AQX”
Устілки “M-TAC устілки зимові THINSULATE”
Трекінгові шкарпетки “M-TAC Мк1.”
Прогулянка на роботу – 3,5 км., 30 хвилин.
У черевиках (у т.ч. в приміщенні, з +20) – 12 годин
Прогулянка після роботи – 6,4 км., 75 хвилин.

Повторювати 5 днів.

Тож мої висновки такі:

Зауважте, що це мої власні відчуття та враження, а у світі, як відомо, все досить суб’єктивно 😉

Черевики не стали бігати самі, чи літати як крилаті сандалії Гермеса. Проте – ранковий “марш-бросок” перетворився з легкого катування на прогулянку. Йти по морозу стало відчутно комфортніше. Резина основи добре амортизує про ходьбі – все як я люблю: в міру м’яко, в міру жорстко… Невеликий дискомфорт відчувався у приміщенні, але зауважте – у офісі +20!, тож було трошки жаркувато. Не текло, але припікало.

Вечірній моціон пройшов без ексцесів – устілки чудово виконували свою основну функцію, ногам було відчутно тепліше. Що приємно здивувало – на устілках майже не було лишньої вологи. Зазвичай увечері мені доводиться просушувати черевики і устілки різноманітними народними, і не дуже, способами, та сьогодні я був приємно вражений. Конденсат нікуди не дівся, але його набагато менше, ніж збиралось на “штатних” устілках, котрі, після активного робочого дня, можна було просто викручувати. Але, врешті-решт, я примудрився зачерпнути повний черевичок, тож тепер точно знаю – що навіть мокрий, THINSULATE таки гріє 🙂 і швидко сохне, до того-ж!
У порівнянні з штатними устілками – ходьба стала комфортнішою. Якщо міряти за 10-и бальною шкалою – то зараз це 7 сусліків із 10 можливих. А от невеличка двогодинна акція “вигуляй новий дрон” – завершилась змерзлими ногами 🙁 Топтатись на одному місці по снігу – виявилось досить некомфортним заняттям.

Тож не скажу, що “M-TAC THINSULATE” – це панацея, але я рекомендую їх до використання, особливо людям, що взимку проводять багато часу на вулиці. Також вони чудово підійдуть для тривалих, і не дуже, прогулянок, так і для повсякденного використання. Але в отоплюваному приміщенні точно буде жарко. З тієї-ж причини я вважаю їх малопідходящими для різноманітних забігів туристичного, або-ж просто активного характеру – хіба-що для стояночного взуття.

 

About the author

Бурундук

Улюблене (і природне) середовище проживання — гірські та лісові масиви. Дві полоски — бойовий окрас, а не діагноз.
Обожнює стратегічні запаси різноманітних девайсів та новинок сезону.
Шкідник, романтик, оптиміст.
Genius. Will travel.

Для остановки нет причин,
Иду, скользя
И в мире нет таких вершин,
Что взять нельзя

В.Высоцкий

View all posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *