Salewa MS Firetail

А знаєте шо? А шо «нє всьо патєряно» для любителів якісної обувки)) Виявляється – на ринку України, серед розмаїття китайського і не дуже трекінгового взуття знаходяться справжні діаманти! До сих пір у продажу є новісінькі Salewa Firetail, тієї самої, неймовірно-чудової генерації, що обрантована по периметру кевларом! 😎 Єстєссно, я собі такі прикупив!

Читати повністю

.ІНТЕГРАТЕД

Свіжий анекдот.Зібрались якось два куми, та вирішили помірятись бюджетними інтегрованими системами для приготування їжі… І пойняли, раптом, шо то ідея безтолкова і корява на три боки… Менш із тим — зробили як треба і так, шоб людям було понятно 😂

Читати повністю

EXOS 58

Прикупив з якоїсь-там нагоди Osprey Exos 58 (модель 2017-18р.) – заодно на заміну моєму Aether 70. Зефір і завеликий по розміру був, і занадто об’ємний, та і важкий, зараза…
Цей красень вже більше року у мене на екзекуції, тож Я виділив декілька цікавих (на мою думку) фактів з досвіду користування фабричним рамним! лайтвейт рюкзаком. Ті, що Я не бачив і яких не чув у жодному огляді, та user expirience.

Continue reading

Black Diamond Magnum 20 ака “Брулік”

Спонсором сьогоднішноьго хом’ячизма виступає…

BLACK DIAMOND Magnum 20

Будь-яка річ, що з’являється у моєму “гардеробі”, з перспективою стати щоденним напарником у пригодах, одразу-ж отримує ім’я, і цей випадок – не виключення. 🙂 Знайомтесь, це – Брулік.

Continue reading

УСТІЛКИ M-TAC THINSULATE

Сьогодні розповім про устілки “M-TAC устілки зимові THINSULATE”

Якщо у Вас теж виникає нагальна потреба в утепленні ніг, з неочікуваним приходом зими у січні місяці, то цей матеріал має бути Вам цікавим 🙂 Особливо, якщо мерзнучий персонаж носить щось на зразок гіпертрофованих кедів. Ну от як я 🙂
Власне, цієї зими, я ношу черевики McKinley Nelly II AQX, де товщина підошви – ну,  скажімо так, не зовсім зимова, тож мав собі міні-квест з терміновим утепленням наявної взувачки. Continue reading

True S*tory

А хотите историю?
Из жизни. Настоящую.

О настоящих людях, по-настоящему бесконечной любви и, без преувеличений, идеальной женщине и целеустремлённом, вдохновлённом целью мужчине?

О разногласиях? Идиллии? О красавицах и чудовищах? О идее и одержимости? О пути? О дружбе, предательстве и характере? О гении и… пингвинах?

Апажалста.

Только я Вам её рассказывать не буду. Сами смотрите.
ЗЫ. Жак-Ив Кусто и его “Подводная Одиссея” – первое (после книг из дедушкиной библиотеки), что вдохновляло меня на приключения. О собственном Калипсо и хоть немного похожей истории жизни – не мечтал лишь человек с абсолютным отсутствием фантазии.

https://youtu.be/RRiP18zhYjc

Мой желтый чемоданчик. Osprey Aether 70

Перед очередным походом приобрёл новый рюкзачок – взамен почившему в тяжкой борьбе за выживание в агрессивной среде (и моих шаловливых ручонках) Pinguin Explorer 100.

Но о последнем – речь также будет идти, но лишь вскользь (ну, в этом обзоре…), т.к. я буду в основном рассказывать о новом и немножко сравнивать со старым…

Mora Companion

В каждый поход беру (или не беру) что-то новенькое – в основном – для облегчения носимого имущества, но и, бывает, прогресса ради.

В этот раз “жертвой” экспериментов стал один из основных инструментов любого туриста (выживальщика/грибника/охотника) – нож. Я взял с собой Mora Companion, в расцветке “олива” и Carbon Steel клинком.

Знакомьтесь – Мурка! 🙂

  Continue reading